Survivor Serkay Tütüncü Kimdir? Hayatı ve Önemi

Serkay Tütüncü, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında Gönüllüler takımında yer alan bir yarışmacıdır.Şu an için yarışmada kazandığı oyun sayesinde Survivor finalistidir.

Serkay Tütüncü Survivor

7 Şubat 1991 doğumlu olan Serkay Tütüncü; 1.78 boyunda 76 kiloda İzmir Tire doğumludur. 2016 Survivor yarışmasında halktan biri olarak katılan Serkay Tütüncü; yarışmada iddialı olduğu daha yarışma başlamadan tanıtımlarda hissettirmişti. Amatör olarak futbol oynayan Serkay, Survivor yarışmasında beklenen performansı da yarışmanın sonlarında kendi deyimiyle ''Vites artırarak'' göstermiş oldu.

survivor-2016-serkay-tutuncu

Survivor'da yapılan Kıbrıs Finali ve Yarı Finali oyununu kazanacak olan kişilerden birisi direk olarak final bir diğeri ise yarı finale gidecekti.Bu oyunda ilk gün Nagihan Karadere, ikinci gün ise Damla Can elendi.Son ikiye kalan Avatar Atakan ve Serkay Tütüncü aralarında yarışmaya başladı.3-0 geriye düşen Serkay daha sonra 10-4 kazanıp finalist oldu.Yarışmada 2.olan Atakan ise yarı finalist oldu. Serkay böylece direk finalde olmuş oldu.Damla-Atakan Sms oylamasından kazanan Atakan,30 Haziran 2016 tarihinde Serkay ile çıkmış olduğu SMS oylamasında galip gelmiş oldu.Böylece Serkay Survivor 2.'si olmuş oldu.Kendisine hayatında başarılar diliyoruz.

[caption id="attachment_171" align="alignnone" width="938"] Survivor 2016 Büyük Final

[/caption]

Yorumlar

 1. Harika bir yazı,

  YanıtlaSil
 2. Keşke Serkay birinci olsaydı :(.

  YanıtlaSil
 3. ben bir türlü bu Serkay Tütüncüye ısınamadım arkadaş. Bence kendini üst sınıf zanneden ukalanın teki. Hiç bizden biri gibi durmuyor kasıntıdan başka birşey değil.

  YanıtlaSil
 4. Erol Apaydın6 Eylül 2016 05:38

  Dizilerde zenginler olur ya hani Serkan Tütüncü tam o karakterde bir insana benziyor.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

İlk Kadın Doktorumuz Safiye Ali Kimdir? Hayatı ve Önemi

Asansörün Mucidi Elisha Otis Kimdir? Hayatı ve Önemi

Kulaklığın Mucidi Nathaniel Baldwin Kimdir? Hayatı ve Önemi